Green Atlas Tree

Green Atlas Tree – يك كمپاني داراي قدمت و با صداقت
درخت اطلس سبز به عنوان يكي از خوشنام ترين و معتبر ترين شركت هاي خصوصي – خانوادگي با بيش از 5 دهه فعاليت بعنوان تامين كننده ، كارخانه دار و صادركننده جهاني خشكبار، آجيل و زعفران در ايران بنیانگذاری و تاسیس گردیده است. در ابتدا خانواده کملاخ فعالیت خود را بصورت یک شرکت تجاری کوچک در زمینه خشكبار آغاز کرده و سپس در سال 1969 “ Sabzeh Iran exp.co “ را به عنوان تامین کننده برجسته خشکبار در تهران تاسیس نمود. در حال حاضر خانواده کملاخ فعاليت صادراتي خود را تحت عنوان شرکت “ Green Atlas Tree Co.Ltd “ با یک دفتر اصلی در تهران و یک شعبه به نام “ Komlakh Group s.r.l “ در رم ایتالیا ادامه می دهد.
همچنين شرکت درخت اطلس سبز به گواهي هاي بين المللي ISO 9001 – 2008 , ISO 22000 – 2005 , ISO 10002-2004 نيز دست یافته است.

Green Atlas Tree – بهترین کیفیت و رضایتمندي مشتری شهرت و اعتبار ماست .
کیفیت بالاي محصول و رضایت مشتری اصلي ترين اولويت ما براي توليد و صادرات است. سفر های منظم به مناطق تحت برداشت و انتخاب با دقت کشاورزان خبره ، بهترین ضمانت کالا و سلامت محصول می باشد. پیش از آنکه شرکت اطلس سبز اجازه ترخیص کالا برای صادرات را بدهد ، روی هر بسته – منحصراً- بازرسی های دقیقی صورت مي پذيرد. علاوه بر این ، ما با داشتن تجهیزات و ماشين آلات تمام اتوماتيك و کارخانه هایی با سیستم های دقیق کنترل کیفیت و بكاربستن هر اقدام پيشگيرانه نهايت تلاش خود را بكار مي بنديم تا اينكه كيفيت محصول ما بهترين شود.
از اینکه راضی ترین و وفادارترین مشتریان را داریم به خود می بالیم و احساس غرور می کنیم.

Green Atlas Tree – شریکی متعهد در تجارت و بازرگانی
شرکت درخت اطلس سبز به عنوان شرکتی دلسوز و مدرن و در عین حال سنتی و قابل اطمینان توسط مصرف کنندگان شناخته شده است كه از انتخاب اولیه محصول و تولید تا حمل و عرضه به بازار نهايي مشتریان خود را پشتیبانی می نماید. ما مشتریان خود را به عنوان شرکت های منحصر به فرد با نیاز های خاص و متمایز به رسمیت می شناسيم که برای موفقیت و بقای خود در میدان رقابت تلاش
می نمایند. واضح و روشن است که برای رسیدن به موفقیت باید انتظاراتمان را از کیفیت،بازدهی و حمایت متقابل افزایش دهیم . ما آگاهیم که مشتریان ما بر اساس عملکرد شرکت در مورد ما قضاوت می کنند و نه فقط بر اساس کلمات ما و ما تمام تلاش خود را برای استحقاق این اعتماد انجام می دهیم.

Green Atlas Tree – در جایگاه عرضه کننده بهترین کیفیت محصولات
با سابقه سال ها ارتباط نزديك با کشاورزان ارائه دهنده بهترین محصول و نیز کنترل مدام و پایدار شرکت اطلس سبز برترین و بهترين محصولات را ارائه می دهد. در تمامی فصول، محصولات، در انبار های ما و در دمای ایده آل ذخیره سازی می گردند و در صورت لزوم به صورت ملایم و با احتیاط در معرض گاز نگهدارنده قرار می گیرند. علاوه بر این تمامی محصولات قبل از بارگیری در دو مرحله ضد عفونی می گردند.

Green Atlas Tree – تنوع بیشتر،قدرت انتخاب بیشتر
تنوع خشکبار و آجیل اطلس سبز شامل همه انواع کشمش از قبیل: طلایی، سلطانی و آفتابي و انواع خرما، هسته دار و بی هسته تا انواع پسته مغز شده و مغز نشده در همه سايز و همه نوع نمک و انواع زعفران می باشد.

Green Atlas Tree – ارسال محصولات به تمامی مقاصد دلخواه مشتری
در کلّ دنیا آن دسته از مشتریاني که دنبال با کیفیت ترین خشکبار و آجیل ایرانی با مناسب ترین قیمت می باشند، شرکت اطلس سبز کامیون ها و کانتینر هایی که مستقیما از مبدأ بارگیری شده را برای مشتریان خود در هر کشور و هر قاره ای ارسال می کند. ما تا کنون قادر به صادرات ده ها هزار تُن از محصولات خود به بیش از 40 کشور دنیا از شرق دور تا آمریکا شده ایم.