Green Atlas Tree

Зелене Атласне Дерево – компанія з
традицією і чесністю
Зелене Атласне Дерево є однією з найбільш удосконалених сімейний приватних компаній, з більш ніж 5 років роботи в якості постачальника, виробника, і у всьому світі експортером іранських сушених фруктів, горіхів і шафрану. Сім’я Комлах почали свою діяльність як невелика комерційна фірма в області сухофруктів, це ми заснували “Sabzeh Iran Co. Ltd” як провідного постачальника в 1969 році, яка базується в Тегерані, Іран. Тепер наша родина продовжує їх експорт під назвою ТОВ “Зелене Атласне Дерево”, головний офіс в Тегерані і в якості філії в Римі, Італія “Komlakh Group Srl». Зелене Атласне Дерево досягає ІСО 9001-2008, ИСО 22000 – 2005 та ISO 10002-2004

Зелене Атласне Дерево – краща якість і задоволеність споживачів це наша репутація
Якість продукції та задоволеність клієнтів є головними пріоритетами для зеленого атласу. Регулярні відвідування регіонів збору і ретельний вибір сертифікованих ферм гарантує кращу якість товару і безпеку продукції. Кожна партія проходить через серію певних перевірок перед експортом. Крім того ми підтримуємо повністю автоматизовані заводи і фабрики з компетентними системами управління якістю, приймаючи всі запобіжні заходи, щоб якість нашої продукції була кращою. Ми пишаємося тим, що у нас задоволені і лояльні клієнти.

Зелене Атласне Дерево – партнер комітету торгівля і бізнес
Розглядається споживачами як симпатична і свіжа в той же час традиційна і надійна компанія. Команда підтримує клієнтів від первинного вибору продукту виробництва до доставки та розміщення на ринку. Зелене Атласне Дерево визнає, що клієнти це індивідуальні компанії з унікальними і специфічними потребами, які прагнуть на успіх і виживання. Ясно, що для досягнення успіху ми повинні підняти наші очікування щодо якості, продуктивності і взаємної підтримки. Ми знаємо, що наші клієнти будуть судити про нас по продуктивності, а не наші слова, і ми прагнемо заслужити їх довіру.

Зелене Атласне Дерево – це краща якість сільськогосподарських культур
Довголітні стосунки з кращими фермерами і послідовного контролю їх, Зелене Атласне Дерево гарантує кращу продукцію вищого класу. В будь-яку пору року продукція зберігається на наших складах в ідеальній температурі і при необхідності піддається ніжним і обережним впливом захисного газу. Більше того, вся продукція буде фумігованою двічі перед завантаженням.

Зелене Атласне Дерево – більше різноманітності більш широкий вибір Діапазон сухофруктів і горіхів Зеленого атласного дерева розгалужується від усіх видів родзинок, таких як золотий ізюм, кишмиш, родзинки висушені на сонці і всіх видів фініків, з кісточками і без кісточок на всі види фісташок в шкаралупі і фісташок ядрами, всі види солі і шафрану.

Зелене Атласне Дерево – поставляти продукцію зацікавленими напрямами кожного клієнта
У всьому світі, хто шукає високоякісні іранські сухофрукти та горіхи по найбільш сприятливій ціні, Зелене Атласне Дерево забезпечує повне навантаження вантажівок і контейнерів безпосередньо від пункту відправлення до клієнтів в будь-якій країні, в будь-якому континенті. Ми в змозі експортувати десятки тисяч тон нашої продукції більш ніж в 40 країн з Далекого Сходу до Америки.